Jerzy Kaźmierczak

ANTYKI GNIEZNO

ANTYKI GNIEZNO - RENOWACJA, SPRZEDAŻ MEBLI DAWNYCH

O firmie

ZOBACZ AKTUALNĄ OFERTĘ (KLIKNIJ): https://antykigniezno.wixsite.com/mebledawne

Antyki Gniezno to firma istniejąca od 1995 roku. Jej specjalnością jest renowacja starych mebli oraz handel antykami i dziełami sztuki. Na łącznej powierzchni 1000m2 mieszczą się 2 galerie, pracownia renowacji mebli dawnych oraz magazyny.

Firma Antyki Gniezno posiada koncesje Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie na prowadzenie działalności. Należy do Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich oraz Międzynarodowej Unii Antykwarycznej CINOA. Od 2002 roku bierze udział w Warszawskich Targach Sztuki. Cieszy się wielkim uznaniem wśród klientów polskich i zagranicznych. Renowacja starych mebli wykonywana jest profesjonalnie i w najwyższej jakości.

W zakres działalności Firmy wchodzi również wyposażanie i urządzanie wnętrz. Jednym z ważniejszych projektów było urządzenie pomieszczeń Pałacu Muzeum Rolnictwa w Szreniawie oraz wielu prywatnych apartamentów w Polsce i za granicą.

Jej właściciel, Jerzy Kaźmierczak, prowadzi również działalność popularyzatorską i edukacyjną o tematyce związanej z profilem swojej firmy. Wygłasza gościnne wykłady na wyższych uczelniach (m. in. w Poznaniu i Krakowie), a także zaprasza do swojej pracowni uczniów szkół podstawowych, którym prezentuje pracę przy renowacji starych mebli.

Firma Antyki Gniezno oferuje Państwu duży wybór starych, zabytkowych mebli, zegarów i obrazów, gwarantując wysoką jakość swoich produktów. Przyjmuje również meble do renowacji od osób prywatnych i firm. Służy fachowym doradztwem i wyceną. Wystawia faktury VAT. Dysponuje własnym transportem.

GALERIE