Jerzy Kaźmierczak

ANTYKI GNIEZNO

ANTYKI GNIEZNO - RENOWACJA, SPRZEDAŻ MEBLI DAWNYCH

Antyki Gniezno

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Antyki Gniezno

Znajdą tu Państwo bogaty wybór mebli dawnych z różnych epok. Zachęcam również do obejrzenia krótkiego filmu, przedstawiającego galerię z odrestaurowanymi meblami i pracę przy ich renowacji. Będzie mi miło gościć Państwa w sklepie w Gnieźnie przy ulicy Tumskiej 3 i w mieszczącej się obok pracowni renowacji mebli przy ulicy św. Wawrzyńca 42. Dysponujemy także własnym transportem, który może być realizowany od drzwi do drzwi: z pracowni do klienta i odwrotnie.

Założyłem ją w 1995 roku, by przywracać piękno antycznym meblom. Ich historia, miejsce powstania, indywidualność i piękno, od dawna były moim zainteresowaniem i pasją, które z czasem przerodziły się w zawód. Przedmioty, które do nas trafiają, z założenia miały służyć rodzinom na pokolenia. Chcąc kultywować tradycję przodków, pokazujemy, że są one w 100% naprawialne.

Aby udowodnić Państwu, że zakurzony mebel rodzinny nie musi już dłużej budzić przerażenia, przedstawiamy dokładny i długotrwały proces renowacji w wykonaniu naszej firmy, na przykładzie sofy w stylu biedermeier widocznej poniżej:

(kliknij TU, aby zobaczyć postępy)

W mojej firmie renowacja mebli antycznych zajmuje szczególne miejsce. Dzięki zaangażowaniu zespołu fachowców, który udało mi się zebrać, zniszczone szafy, komody, sofy i krzesła, odzyskują swoje dawne piękno i funkcjonalność, ciesząc oko nowych właścicieli. Mam nadzieję, że obdarzą mnie Państwo zaufaniem, wybierając mebel z naszych zasobów. Pozwalając przeprowadzić renowację, dają Państwo nowe życie meblom niesłusznie spisanym na straty.

Serdecznie zapraszam,

Jerzy Kaźmierczak